AP Energy Dystrybucja ELGI i Rotair w Polsce​

VRK – FIBRA (PETROL)

Kompresor Fibra i Fibra Plus z dodatkową chłodnicą powietrza, marki ROTAIR, gdy potrzebujesz osuszonego i schłodzonego powietrza. Zaprojektowane i wyprodukowane przede wszystkim do układania kabli światłowodowych oraz innych prac wykorzystujących osuszone i schłodzone powietrze.

Kompaktowa konstrukcja, niezwykle zwrotna, łatwa do podnoszenia i transportu. Z wbudowaną pojedynczą lub podwójną chłodnicą lub separatorem kondensatu. Natomiast podwójna chłodnica sprężonego powietrza schładza je do temperatury otoczenia +2 stopnie. Gdy potrzebujesz sprzętu natychmiast  gotowego do pracy. Zawartość oleju w wydmuchiwanym powietrzu jest mniejsza niż 1PPM , czyli 0,000 1 Procent [%] . Jeśli nie jest to wystarczające filtrowanie, to możliwe jest również podłączenie dodatkowego filtra powietrza.  Dokładnego separatora oleju.

Profesjonalne narzędzie przede wszystkim dla bardzo specyficznego i profesjonalnego sektora z wytrzymałym silnikiem HONDA.  Spełniającego normy spalania i hałasu do 98 db. 

Natomiast jeśli wydajność 1000 L/min jest zbyt mała to zachęcamy do zakupu modeli MDVN  lub modeli MDVS chłodnicą o wydajności od 2000 L do  8000 L/min

Kompresor Fibra - Fibra Plus - PARAMETRY

VRK FIBRA - EU

Maks. Ciśnienie robocze15 bar / 218 psi
Przepływ sprężonego powietrza1000 l/min / 35 cfm
Temp. sprężonego powietrzaTemp. sprężonego powietrza powyżej +20°C od temp. otoczenia

VRK FIBRA plus - EU

Ciśnienie robocze15 bar / 218 psi
Przepływ sprężonego powietrza1000 l/min / 35 cfm
Temp. sprężonego powietrza Temp.sprężonego powietrza powyżej +2°C od temp. otoczenia

AMIN POWER ENERGY

Szybkie linki